Deepwork

Ak hľadáte fyzickú aj psychickú rovnováhu, chcete si zlepšiť držanie tela, flexibilitu a zvýšiť kondíciu, ste na správnom mieste.

Deepwork je atletický tréning založený na princípoch Yin a Yang, v ktorom ide o vytváranie harmónie. V Deepworku má každý pohyb dve fázy - fázu napätia a fázu relaxu. Dynamické pohyby tak striedajú statické výdržové pozície; silové cvičenia sa striedajú s kardio cvičeniami. Deepwork je komplexný, dynamický a intenzívny. 

Na tréningu zvyšujete svoje kondičné schopnosti, budujete silu a zlepšuje flexibilitu. Má pozitívny vplyv na držanie tela a pomáha vytvárať rovnováhu - a to nielen fyzickú, ale aj tú duševnú. Vďaka Deepworku precvičíte svaly, uvoľníte sa a odreagujete od kažodenných problémov.

Viac o tréningu Deepwork a trénerke Silvii Hadekovej sa dozviete na jej blogu.

Náš team

Veronika Ivancová
Veronika Ivancová
Veronika sa športu venuje od útleho detstva - ako päťročná začala so spoločenskými tancami (štandardné aj latinsko-americké), ktorým sa súťažne venovala 13 rokov. Trénovala Zumbu, Jumping, Pilates aj Jógu, Piloxing bol však u Veroniky láska na prvé vyskúšanie. Od roku 2016 je certifikovanou inštruktorkou a vo februári 2017 absolvovala školenie Piloxing Barre - unikátne spojenie boxu a pilatesu, doplnené o baletné prvky so zameraním na precvičovanie partií nôh a zadku. Jej cieľom je priniesť klientom počas hodín predovšetkým zábavu no zároveň precvičiť celé telo. S Veronikou sa rozhodne nudiť nebudete.

Silvia Hadeková
Silvia Hadeková
Silvia je inštruktorka skupinových cvičení a autorka blogu Eat.Train.Love. Cvičeniu sa venuje viac ako 10 rokov a je držiteľkou viacerých certifikátov ako napríklad Deepwork, Metafit, či Cvičenie po pôrode. Z jej tréningov odídete nabití nielen fyzickou, ale predovšetkým psychickou energiou a s úsmevom na tvári.

Alexandra Bočková
Alexandra Bočková
Saška je majiteľkou a zakladateľkou FitWorldu a zároveň trénerkou individuálnych aj skupinových cvičení. Trénovaniu sa venuje 3 roky a svoju vášeň sa rozhodla pretaviť do vytvorenia tréningového centra FitWorld - unikátneho priestoru určeného výhradne ženám. Cvičenie, trénovanie a zdravá strava sú základom jej aktívneho životného štýlu a na svojich hodinách sa snaží klientom odovzdať všetko - od svojich skúseností, dobrej nálady až po neuveriteľnú energiu, ktorá z nej vychádza. Venovať sa vám bude rovnako intenzívne, ako keby trénovala samú seba. Okrem skupinových cvičení sa u nej môžete objednať aj na individuálne hodiny VisionBody.

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 18. máj 2017

Jumping

Dynamické aeróbne cvičenie pre formovanie postavy. Príďte si zaskákať za doprovodu rýchlej hudby a zbavte sa nadbytočného stresu vďaka kombinácii dynamických, balančných a silových prvkov.

Zistiť viac
Tréningy / 22. marec 2019

Power Plate

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

TRX

Zacvičte si s vlastnou váhou tela s maximálnymi výsledkami. Závesný systém TRX prináša nekonečné množstvo cvikov na budovanie sily, stability a flexibility pre všetkých bez rozdielu veku a výkonnosti.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at