POP Pilates

POP Pilates, pôvodom z USA je vo svete fitness pomerne sviežou novinkou so stúpajúcou popularitou a obľubou, ktorého je zakladateľka # 1 inštruktor vo fitness na YouTube Cassey Ho, ktorá prišla s inovatívnym nápadom, ako si ešte viac obľúbiť klasiku a popri cvičení sa ešte aj hravo odreagovať. Práve vďaka nej si každý, kto si dnes vyskúša POP Pilates, dokáže vybudovať úplne nový pohľad na životný štýl v pozitívnom smere.

Formát cvičenia vychádza zo základov obľúbeného klasického Pilatesu. Odlišný je práve vďaka spôsobu, akým je precvičovaný – je to tzv. energický „tanec na podložke“. Hodina je vedená do rytmu hudby TOP súčasných hitov, ktoré si určite zamiluješ,  vo viacerých cvičebných blokoch a choreografiách,  súčasťou ktorých sú overené posilňujúce Pilatesove cvičenia. Je to jedno z najkomplexnejších cvičení súčasnosti, v ktorom výborne precvičíte celé telo, zlepšíte dýchanie, získate lepšiu flexibilitu a rytmicky sa pretancujete k dokonalejšej figúrke :)

POP Pilates je skutočným generátorom pozitívnej nálady, priateľských väzieb a nezáleží na tom, aký máš vek, kto si a odkiaľ pochádzaš. Takže, ak si si POP Pilates ešte nevyskúšal, už teraz si vítaný!

 

Náš team

Mária Vinogradova
Mária Vinogradova
Máška sa narodila a žije v Bratislave. Od útleho veku venujee športu, aktívne a súťažne krasokorčuľovaniu, popri tom sa tiež venuje fitnessu, jóge, Pilatesu. Od minulého roku je aj certifikovanou inštruktorkou POP Pilatesu, moderného a energického formátu klasického Pilates cvičenia.

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 25. marec 2019

Bungee FIT

Zistiť viac
Tréningy / 25. marec 2019

Body Art Cross

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

Pilates

Pociťujete stres, trpíte bolesťami chrbtice alebo ste prekonali zranenie? Pridajte sa k nám, zlepšite svoj zdravotný stav a vyformujte si postavu vďaka pilatesu.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at