fbpx Bodysculpt Mini s veľkým efektom | FitWorld

Bodysculpt Mini s veľkým efektom

Bodysculpt NOVEJ GENERÁCIE je tu. Nová generácia Bodysculptu je neinvazívna metóda posilňovania svalov a spaľovania tukov prostredníctvom nervovo-svalovej stimulácie a zintenzívnenia krvného obehu.

Najväčšou výhodou Novinky Bodysculpt je jeho jednoduchá kombinovateľnosť .

Prístroj pozostáva z malých nervovo-svalových stimulujúcich platničiek , ktoré si viete rozložiť na konkrétne problémové partie, dokonca aj na také, ktoré sú ťažšie prístupné ako napríklad brucho vrátane bočných partiií, nohy, zadok, ruky. Tým pádom všetko kde sa chceme zbaviť tuku a zároveň budovať svalovú hmotu a spevňovať postavu.

Prístroj pracuje na princípe vysokovýkonnej fokusovanej elektromagnetickej energie, ktorá spôsobí viac ako 35 000 kontrakcií v priebehu 30 minút. To vedie k supramaximálnym kontrakciám, ktoré sa nikdy nedajú dosiahnuť normálnym svalovým cvičením. Indukované supramaximálne svalové kontrakcie sú sprevádzané rýchlou metabolickou reakciou v tukových bunkách a intenzívnou lipolýzou. Výsledný účinok je kombináciou svalového posilňovania, svalového rastu a narušenia tukového tkaniva.

Cena procedúry v závislosti od partií: 1 partia 40 € 2 partie  60 € 4 partie 100 € Doba sedenia je 30 minút.

Odporučaný počet sedení je 10 sedení počas niekoľkých týždňov s frekvenciou 2-3-krát do týždňa.

Ak sa chceš objednať, neváhaj nám zavolať na +421 911 144 446 a my Ti nájdeme termín presne pre Teba.