fbpx Procedúry | FitWorld

Procedúry

Rázová vlna

Rázová vlna je moderná a vysoko účinná metóda na korekciu a liečbu celulitídy, strií a jaziev, vypnutie a aktiváciu svalového a väzivového tkaniva a zoštíhlenia ošetrovaných oblastí, taktiež má aj terapeutický účinok na odstránenie akútnej aj chronickej bolesti ako napr. bolesti lakťa tzv. „tenisový lakeť“,  bolesti v oblasti Achillovej šlachy na úrovni chodidla, bolesti chrbta.

Face Sculpt

Face sculpt je najnovšia a unikátna technológia na ošetrenie pokožky tváre a svalov zároveň. Kombinovaný efekt remodelácie pleti a posilnenie svalov vedie k zvýšenej redukcii vrások a celkovému lifting-u tváre.

Bodysculpt Mini s veľkým efektom

Bodysculpt NOVEJ GENERÁCIE je tu. Nová generácia Bodysculptu je neinvazívna metóda posilňovania svalov a spaľovania tukov prostredníctvom nervovo-svalovej stimulácie a zintenzívnenia krvného obehu.

Ice Maderoterapia

Nechceli by ste, aby existoval spôsob, ako by ste mohli relaxovať a zároveň sa dostať do formy? No hádajte čo,  spôsob existuje !

Icoone Body

Najmodernejší prístroj Icoone Body premodeluje Vašu postavu už za niekoľko návštev. Terapia spočíva v precíznej masáži tela hlavami vybavenými valčekmi s mikrootvormi, biostimulujúcim 915nm laserom a 650 nm  LED svetlom.

Cryosculpt

Cryosculpt je technologia novej generácie. Jedná sa o neivazívnu metódu odstraňovania tukového tkaniva pomocou zmrazenia tukových buniek.

Body Sculpt

Túžite schudnúť, zredukovať tukové tkanivo, spevniť a vyrysovať svaly? Teraz je tu revolučné riešenie v podobe neinvazivneho ošetrenia prístrojom Body Sculpt, ktorý zaistí rýchle výsledky.

LPG

LPG je telová procedúra, je jedinou dostupnou technikou na trhu, ktorou je možné uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, či liposukciou. Vysoká klinická efektivita tejto metódy spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, stimuláciou a normalizáciou cievneho zásobenia, zlepšením bunkového metabolizmu a aktiváciou lipolýzy.

Neinvazívny lifting tváre

HIFU je pokročilá kozmetická technológia ktorá výrazne vypína a pozdvihuje niekoľko oblastí tváre. Pomáha redukovať známky starnutia, vyhladzuje vrásky a obnovuje kolagén. 

Bielenie zubov (bez peroxidu)

Túžite po krásnych bielych zuboch, no chcete sa vyhnúť návšteve zubára a drahému chemickému bieleniu? Vyskúšajte bielenie zubov bez použitia peroxidu  , ktoré Vám pomožu rozžiariť Váš úsmev. Jednoduché a rýchle riešenie, ktoré nebolí a nepoškodzuje zubnú sklovinu.

Stolička na inkontinenciu a hemeroidy

Našu ponuku sme rozšírili o výnimočnú neinvazívnu liečbu, ktorá pomáha pri úniku moču, hemeroidoch a zlepšuje cirkuláciu krvi v oblasti panvového dna , či u žien alebo mužov.

Bezbolestná laserová depilácia

Obľúbená medzi všetkými ženami, ktoré ju kedy vyskúšali. Príď ju vyskúšať aj ty.

Maderoterapia

Terapia na odstránenie celulitídy, relaxáciu, naštartovanie lymfatického systému a celková detoxikácia organizmu.

Bodysphere

Bodysphere je nový inovatívny, bezbolestný a neinvazívny prístroj na odstránenie celulitídy, odburávanie tukových zásob, spevňenie svalstva, podporu cievneho systému  a pomáha pri liečbe jaziev a záhybov po liposukcii.

Rádiofrekvencia Tváre

Rádiofrekvencia Tváre je neinvazívny lifting tváre s okamžitým efekt omladenia tváre už po prvom ošetrení.

Telová Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.

Oxyterapia

Oxyterapia je procedúra, ktorý pomáha naštartovať Váš imunitný systém vdychovaním čistého kyslíku.

Opaľovací telový nástrek

Opaľovací nástrek je dnes najpohodlnejším spôsobom zdravého získávania bronzu. Dokonalé opálenie doslova za pár minút priamo u nás vo fitku. Výsledkom je vždy dokonalá bronzová pokožka.

Maderoterapia tváre

Omlaďte svoju tvár, krk a dekolt pomocou masáže drevenými valčekmi.

Diamond Face

Omlaďte, rozjasnite a zlepšite zdravie svojej pokožky na tvári.

Masáž chrbta

Masáž chrbta je zameraná na odstránenie bolesti chrbta, či už máte sedavé zamestnanie, bolesť svalov po tréningu, alebo stuhnuté svaly.

Vacu Slim Body

Odplavte zo svojho tela nadbytočnú vodu s nečistotami a pomôžte telu odstraňovať tuk efektívnejšie.

Body Fit Wrap

Nechajte sa mumifikovať! Špeciálne zábaly spravia s vaším telom zázraky!

Lymfodrenáž

Procedúra, ktorá redukuje žilové a lymfatické opuchy, podporuje žilový a lymfatický obeh.

Kozmetika

Ak ste zaneprázdnená a neustále v pohybe, neznamená to, že musíte starostlivosť o svoju pleť odsúvať na vedľajšiu koľaj. Do hodinky odídete od nás zrelaxovaná a s osvieženou pleťou s kozmetikou Sothys Paris.