fbpx Náš fit svet | FitWorld

Náš fit svet

FitWorld je ženské tréningové centrum v Bratislave, v ktorom milujeme pohyb, dobrú náladu a poriadne dávky endorfínov.
Vo FitWorld veríme, že zdravý životný štýl spočíva v harmónii medzi fyzickou aktivitou, psychickou pohodou a zdravou životosprávou. Naše tréningy preto nie sú len obyčajným cvičením, ale spojením pohybu a pozitívnej energie, vďaka ktorej sa psychicky uvoľníte a zrelaxujete.
Ponúkame vám priestor, kde môžete byť samy sebou, zatrénovať si a uvoľniť sa. Priestor, kde máte možnosť nadviazať nové priateľstvá, spraviť niečo pre svoje zdravie a pre seba samotnú. U nás nájdete širokú škálu tréningov, zameraných na formovanie postavy, chudnutie, zlepšenie kondície alebo uvoľnenia svalstva celého tela.
“Tréningy vo FitWorld spájajú všetko, čo hľadáte – pohyb, energiu, duševnú pohodu.”
V dnešnom neuveriteľne rýchlom svete je na ženách obrovské množstvo zodpovednosti. Každá z nás chce byť dobrou partnerkou, mamou, vynikať v práci a zároveň si užiť trošku voľného času. V každodennom zhone nám však neostáva veľa času na aktívny oddych a pohyb, ktorý by nás zbavil stresu či stuhnutého krku a psychicky nás uvoľnil.
Všetky naše tréningy sú preto zamerané na efektívne cvičenie – minimum času, maximálne výsledky. Či už chcete stihnúť rýchly a dynamický tréning ráno pred prácou, ktorý vám naštartuje metabolizmus, večernú relaxačnú Flow Jógu alebo 20-minútový VisionBody tréning kedykoľvek počas dňa – u nás nájdete všetko.

Čo vám ponúkame vo FitWorld?

Náš FitWorld sa nachádza na Kupeckého 8 v Bratislave, v blízkosti obchodného strediska Centrál, kde môžete pohodlne zaparkovať. Sme otvorení 7 dní v týždni v čase od 06:00 – 21:00.
Vo FitWorld môžete využiť aj kartičky MultiSport, a to na takmer všetky tréningy (s výnimkou Jógy, Ay Fly,VisionBody a Kangoo Jumps).

U nás nemusíte napĺňať očakávania druhých – len vaše vlastné. Vo FitWorld môžete byť konečne samy sebou. 
Tešíme sa na vašu návštevu!

Spolupráca

Momentálne hľadáme do nášho tímu spoľahlivú a usmiatu brigádničku, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie. Ak máš záujem alebo poznáš niekoho, kto by sa na túto pozíciu hodil, neváhaj a ozvi sa nám!

Referencie

Do Fitworld chodím od začiatku roka a je to skvelé miesto s fantastickou profesionálnou trénerkou, ktorá nám na tréningoch dáva zabrať a je to na nás aj vidieť :). Vďaka HIITku sa cítim perfektne, je to pre mňa psychický relax a fyzická drina, čo mi absolútne vyhovuje. Akčné, dynamické, zaujímavé, pretože Saška vie byť vo vymýšľaní kombinácii veľmi kreatívna :). Musím uznať, že aj keď vstávam do práce ráno o 5.00, tu ma vedia nabiť energiou na celý týždeň. Som rada, že takéto babské fitko je a že som ho objavila!

Martina Jančeková

Klientka

Fitworld je veľmi príjemné centrum, kde sa ženy cítia dobre a dobre si aj zamakajú :). Motivačné trénerky a zaujímavé pohybové aktivity sú určite bonusom v dnešnej širokej ponuke. Vrelo odporúčam Visionbody tréning!

Martiana Ďurianová

Klientka