fbpx Rádiofrekvencia Tváre | FitWorld

Rádiofrekvencia Tváre

Rádiofrekvencia Tváre je neinvazívny lifting tváre s okamžitým efekt omladenia tváre už po prvom ošetrení.

Pozor akcia

Ku každej procedúre darček zadarmo. Vybrať si môžete Oxyterapiu na posilnenie Imunity alebo Vacu Shape na formovanie postavy.

Čo je rádiofrekvencia tváre

Ide o neinvazívny lifting tváre s okamžitým efekt omladenia tváre, ktorý je viditeľný už po prvom ošetrení. Je to špeciálne ošetrenie ochabnutej pokožky tváre pôsobí ako prirodzený lifting a navracia pokožke hebkosť, pružnosť a pevnosť tam, kde ju najviac potrebuje. Vďaka zvýšenej teplote dochádza k zrýchleniu metabolického cyklu, stimulácii a aktivácii fibroblastov, zvyšuje sa produkcia z kozmetologického hľadiska tak dôležitého kolagénu a elastínu.
Vašu pleť odlíčime a tonizujeme.
Na ošetrenie použijeme špeciálnu hlavicu rádiofrekvenčného prístroja. Pre maximálny efekt vyhladenia vrások používame sérum s kmeňovými bunkami, ktoré zapracujeme do pokožky.
Počas ošetrenia sa pôsobením ultrazvuku vpravujú biologicky aktívne látky priamo do pokožky – bez jej narušenia a tak dochádza k aktivácii tvorby kolagénu a elastínu. Pri ošetrení môže dôjsť k prechodnému začervenaniu pleti, ktoré je však len krátkodobé. Ošetrenie je bezbolestné a bezpečné. Vnímate iba pocit príjemného tepla v ošetrovanej oblasti, ktorý nemá žiadne vedľajšie účinky. Navodzuje veľmi príjemný stav relaxácie. Ihneď po ošetrení je možný návrat späť do normálneho života, nie je potrebný žiaden čas na zotavenie po ošetrení.

 Účinky a výhody ošetrenia:

Kontraindikácie:

Cena rádiofrekvencie je 35€

Výsledky zákazníčiek

Ak sa chceš objednať, neváhaj nám zavolať na +421 911 144 446 a my Ti nájdeme termín presne pre Teba.