fbpx Rázová vlna | FitWorld

Rázová vlna

Rázová vlna je moderná a vysoko účinná metóda na korekciu a liečbu celulitídy, strií a jaziev, vypnutie a aktiváciu svalového a väzivového tkaniva a zoštíhlenia ošetrovaných oblastí, taktiež má aj terapeutický účinok na odstránenie akútnej aj chronickej bolesti ako napr. bolesti lakťa tzv. „tenisový lakeť“,  bolesti v oblasti Achillovej šlachy na úrovni chodidla, bolesti chrbta.

Rázovou vlnou sa prenáša obrovské množstvo energie do väzivého, svalového alebo kostného tkaniva v subakútnom alebo chronickom stave, čo napomáha postupnej regenerácii a uzdraveniu tkaniva.

Táto technológia využíva kmitajúce vlny vysielané do podkožia ošetrovaných oblastí. Ide o silný, necielený zvukový pulz, ktorý sa šíri formou kmitajúcich neperiodických vĺn, hlboko do podkožného tkaniva, pričom akustické vlnenie ničí zapuzdrené tukové bunky, ktoré sa priamo podieľajú na tvorbe celulitídy.

Pri liečbe celulitídy rázovými vlnami sa špecializujeme na problémové oblasti, pričom v ošetrenej oblasti dochádza k zlepšeniu stavu pokožky, jej spevneniu a vyhladeniu, ako aj vymiznutiu celulitídy a strií. Akustické vlny majú pozitívny účinok na mikrocirkuláciu, výživu tkanív a lymfatický odtok.

Výsledkom je zlepšená pevnosť a prirodzená elasticita pokožky spolu s dlhotrvajúcou zmenou štruktúry povrchu pokožky.

Pre efektívny a dlhotrvajúci účinok je potrebné absolvovať 6 až 12 zákrokov, ktoré sú vykonávané 2-3x týždenne.

Cena odstránenia celulitídy je 40 € a dĺžka 40 minút.

Cena odstránenia bolesti na vybranej partii je 30 € a dĺžka 30 minút.

Ak sa chceš objednať, neváhaj nám zavolať na +421 911 144 446 a my Ti nájdeme termín presne pre Teba.