fbpx Neinvazívny lifting tváre | FitWorld

Neinvazívny lifting tváre

HIFU je pokročilá kozmetická technológia ktorá výrazne vypína a pozdvihuje niekoľko oblastí tváre. Pomáha redukovať známky starnutia, vyhladzuje vrásky a obnovuje kolagén. 

Lifting tváre technológiou HIFU je dlhotrvajúce a neinvazívne ošetrenie,/l ktoré využíva ultrazvukovú energiu na napnutie a vydvihnutie pokožky až na úroveň tkaniva. 

Výsledky po ošetrení technológiou HIFU: 

Pri tejto procedúre sa využíva ultrazvuková energia, ktorá spúšťa produkciu prirodzeného  kolagénu v tele a vďaka nej, je pokožka tváre napnutejšia a pružnejšia. Jedným z dôvodov, prečo je toto ošetrenie také obľúbené je fakt, že je neinvazívne, teda pre žiaduce výsledky nie je potrebná operácia, tým pádom ani rekonvalescencia. Navyše ide o prirodzenú procedúru, ktorej ďalšou výhodou je aj redukcia mastnoty a je obzvlášť účinná na to, aby redukovala tukové vankúšiky pod očami. 

HIFU sa zameriava na všetky vrstvy pokožky a ošetrenie je postavené na ultrarýchlej rýchlosti, ktorá spustí výstrel každé 1,486 sekundy. 

Žiadna iná metóda neinvazívneho liftingu nemá taký efekt a nedokáže preniknúť až do úrovne hlbokého tkaniva a tak efektívne aktivovať tvorbu kolagénu. 

HIFU je : 

Lifting tváre pomocou technológie HIFU má nasledujúce kontraindikácie: 

Cenník:

Ak sa chceš objednať, neváhaj nám zavolať na +421 911 144 446 a my Ti nájdeme termín presne pre Teba.