fbpx Opaľovací telový nástrek | FitWorld

Opaľovací telový nástrek

Opaľovací nástrek je dnes najpohodlnejším spôsobom zdravého získávania bronzu. Dokonalé opálenie doslova za pár minút priamo u nás vo fitku. Výsledkom je vždy dokonalá bronzová pokožka.


Jednoduchá aplikačná procedúra, ktorá nezaberie viac než 20 minút. A výsledkom bude vždy prirodzený, opálený odtieň pokožky.
Nástrekové opálenie je najlepšou a najrýchlejšou voľbou pre prirodzené opálenie budúcej nevesty, alebo príležitostné opálenie na spoločenské akcie (promócie, svadby, plesy).
Po našom profesionálnom nástreku je doba trvania výsledného opálenia 7 až 12 dní, v závislosti od životného štýlu. Opálenie sa neotiera a nefarbí šaty, ani pri naozaj divokej párty.

Výhody:

Nástrekové opálenie je založené na prírodnej báze a neobsahuje žiadne látky ani farbivá, ktoré by mohli spôsobovať oranžové zafarbenie alebo alergickú reakciu.

Je možné ho využiť počas celého roka, ako i v dovolenkovom období. Ak chcete očariť bronzovým opálením už pri prvej návšteve pláže, alebo sa nechcete/nemôžete opaľovať, telový nástrek je správnou voľbou.

Starostlivosť:

Odstraňovanie chĺpkov – holenie, depiláciu voskom a všetky druhy epilácie vykonajte min. 24 hodín pred aplikáciou nástreku.

Pred prvou aplikáciou prípravku odporúčame vykonať peeling. Dôkladne vyčistí pokožku, zbaví ju mastnoty a zároveň odstráni odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, ktoré by mohli nežiadúco pôsobiť pri aplikácii prípravku. Peeling pred aplikáciou tiež výrazne predĺži životnosť opálenia.

Najdôležitejším faktorom starostlivosti a udržania si opálenia so 100% výsledkom po celú dobu jeho trvania, je nedopustiť, aby sa pokožka a pleť nadmerne vysušovala. Tomu zabránite jedine pravidelnou hydratáciou kvalitnými hydratačnými produktami.

Cena: 35 EUR

Ak sa chceš objednať, neváhaj nám zavolať na +421 911 144 446 a my Ti nájdeme termín presne pre Teba.