fbpx Telová Rádiofrekvencia | FitWorld

Telová Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.


Pozor akcia
Ku každej procedúre darček zadarmo. Vybrať si môžete Oxyterapiu na posilnenie Imunity alebo Vacu Shape na formovanie postavy.
Rádiofrekvencia tela
Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.
Rádiofrekvencia je ideálna procedúra, ak potrebujete spevnit a zároveň vypnúť ochabnutú pokožku.
Jeden z nejvyhladávanejších efektov rádiofrekvencie je návrat pružnosti pokožke
na rôznych častiach tela. Procedúra je úplne bezbolestná, príjemná a relaxačná zároveň, pretože cítite teplo na pokožke ošetrovanej časti tela.
Princíp rádiofrekvencie 
Zahrievame telovú oblasť, ktorú chcete vypnúť alebo zredukovať tuk, do hĺbky 2-6 mm podľa nastavenia. Rádiofrekvencia má veľkú výhodu v tom, že zahrievanie je väčšie priamo v pokožke než na povrchu. Vo vnútri pokožky potom dochádza k stimulácii kolagénových vlákien, bez toho, že by ste cítili velké teplo. Ďalším účinkom je zvýšená krvná mikrocirkulácia. Zároveň v tele dochádza k lymfatickému odvodu tukov a toxinov z miesta ošetrenia. Výsledok je dlhodobý.
Výsledný efekt
Rádiofrekvencia velmi rýchlo spevňuje a vypíná pokožku na rôznych častiach tela. Vždy sa zameriame na telovú partiu alebo partie s ktorými má klientka najvačšie problémy alebo ktorú si po konzultácii sama vyberie.
Komu je rádiofrekvencia určená?
Po pôrode: Ženám po pôrode sa často stáva, že sa ich pokožka na bruchu už nevracia do pôvodného stavu. Rádiofrekvencia je v tomto prípade ideálnym riešením pomoci na vrátenie elasticity pokožky na bruchu. Zároveň odbúrava podkožný tuk na bruchu, ktorý sa pri tehotenstve vytvoril.
Celulitída: Dalším problémom nás žien s ktorým si poradí rádiofrekvencia je celulitída. Celulitídu si môžme predstavit ako hrudky tuku hned pod kožou. Pri rádiofrekvencii dochádza k rýchlejšej mikrocirkulácii v krvy a následnému vylúčeniu týchto tukových hrudiek z tela preč lymfatickým systémem. Tepelný účinok rádiofrekvencie túto pomarančovú kožu zarovná a tým ju odstráni.
Po rýchlom úbytku váhy: Ďalším prípadom je koža po rýchlom úbytlu váhy. Ak schudneme v priebehu veľmi krátkeho času, alebo schudneme veľa kíl, koža sa nestihne prispôsobiť zmene tela. Rádiofrekvenčným ošetrením pomôžeme koži sa lepšie stiahnuť, aby bola pevná a pružná. Najviac ochabnutými partiami sú v tomto prípade najmä brucho, nohy a ruky.
Cenník:

Je možné sa vždy zamerať na telovú partou, ktorej sa klientka chce najviac povenovať.
Kontraindikácie:

Cena rádiofrekvencie je 35€

Ak sa chceš objednať, neváhaj nám zavolať na +421 911 144 446 a my Ti nájdeme termín presne pre Teba.