HIIT tréning

Najitenzívnejší intervalový tréning vo FitWorld, zameraný na spevňovanie tela, formovanie postavy a zlepšovanie kondície.

HIIT je najintenzívnejší tréning vo FitWorld. Najefektívnejší nástroj ako spevniť celé telo, vyformovať si postavu a zlepšiť kondíciu, vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Tréningy HIIT sú vysoko-intenzívne intervalové tréningy, pri ktorých sa striedajú rýchle, energické cvičenia s vlastnou váhou a cvikmi so záťažou. Trénovať budete v 1,5-minútových intervaloch a tak, ako pri Tabate, aj tu si intenzitu tréningu volíte sami. 

Únava, stres či žiadna motivácia? Vďaka skúsenej lektorke dostanete na tomto tréningu zo seba naozaj všetko a odídete vyšťavené a spokojné. 

HIIT vo FitWorld je najrýchlejšia cesta k perfektnej a štíhlej postave.
 

Náš team

Peťa Križanová
Peťa Križanová
Peťka je študentkou na vysokej škole a zároveň inštruktorkou Jumpingu vo Fit World. Absolvovala školenia kruhového tréningu a venovala sa aj rôznym skupinovým cvičeniam - Aerobic, Zumba, Jumping alebo Total Body Work. Na Jumpingu vám Peťa pomôže odbúrať stres, uvoľniť sa, vybiť prebytočnú energiu alebo načerpať novú - hodiny s ňou vám dodajú presne to, čo v daný moment vášmu telu chýba.

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 16. marec 2018

VacuShape

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

Piloxing

Skupinové cvičenie, ktoré je spojením boxu, pilatesu a tanca. Budovanie výkonnosti a posilnenie celého svalstva v sprievode hudby je ideálnym prostriedkom na aktívny oddych po práci.

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

Jumping

Dynamické aeróbne cvičenie pre formovanie postavy. Príďte si zaskákať za doprovodu rýchlej hudby a zbavte sa nadbytočného stresu vďaka kombinácii dynamických, balančných a silových prvkov.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at