HIIT - Vision Body

Vysoko-intenzívny svalový tréning celého tela jedine vo FitWorld. Objednajte sa na tréning už dnes a zažite maximálny efekt z cvičenia len za 20 minút.

Ak máte málo času, veľké ambície a chcete maximálne zefektívniť vaše tréningy, VisionBody je pre vás jednoznačná voľba. Len za krátkych 20 minút týždenne získate lepšiu postavu, zlepšíte si kondíciu, eliminujete bolesti chrbta a zbavíte sa celulitídy.

VisionBody je unikátny a intenzívny svalový tréning celého tela pri úplnej slobode pohybu. Elektrická stimulácia svalov je jednou z najefektívnejších tréningových foriem. EMS tréning (elektro-myo-stimulácia), teda elektrická stimulácia svalov, bol navrhnutý tímom skúsených športovcov, fitness trénerov, ortopédov a fyzioterapeutov. VisionBody ponúka komplexnú elektro-stimuláciu celého tela, čím odstraňuje svalovú disbalanciu, ktorá je najčastejšou príčinou bolestí chrbta. Zároveň má priamy vplyv na bazálny metabolizmus, čím zvyšuje energetické nároky vášho tela a podporuje výrazným spôsobom chudnutie.

Ako prebieha tréning?
Priamo u nás dostanete špeciálny oblek VisionBody, ktorý je navrhnutý tak, aby zadržiaval vodu, čím sa impulz z elektród dostane do tela. Vesta a nohavice obsahujú elektródy umiestnené na rôznych svalových skupinách, vďaka čomu sa impulzy dostávajú rovnomerne do celého tela. Vesta sa pripojí k EMS prístroju, na ktorom sa nastaví intenzita jednotlivých impulzov. Nasledujúcich 20 minút prebieha pod odborným vedením lektorky. Tréning môže byť zameraný na získavanie sily, naberanie kondície alebo na chudnutie - rozhodnutie je len na vás. 

Celková regenerácia organizmu nastane približne po 3-4 dňoch, preto je pre dosiahnutie maximálneho efektu vhodné absolvovať VisionBody tréning 2x týždenne.

Čo všetko vám môže VisionBody priniesť?

  • zbavíte sa prebytočného tuku
  • spevníte si celé telo
  • zbavíte sa celulitídy
  • odstránite bolesti chrbta
  • podporíte nárast celkovej sily vášho tela

 

Tréning prebieha individuálne alebo skupinovo - po celú dobu cvičenia tak máte nad sebou odborný dohľad a lektorka sa venuje iba vám, príp. vašej súkromnej skupine, v ktorej môžu byť 4 cvičiacie naraz. Tréningov VisionBody sa môžu u nás zúčastniť aj muži (avšak len na individuálnych tréningoch) - neváhajte preto priviesť svojho partnera či kolegu!
Hodiny sú vhodné taktiež pre všetky mamičky, ktoré chcú mať svoje dieťa po celý čas pri sebe - u nás to nie je problém.

Tréningy sú počas celého týždna vo vami stanovenom čase a po dohode s lektorkou. 
Cena individálneho tréningu je 25 eur + 5 eur za požičanie oblečenia. Na tréning je potrebné objednať sa telefonicky. 

Cena skupinového tréningu je 20 eur na osobu a prihlasuje sa naň cez náš rezervačný systém na stránke.

Systémom môžu trénovať osoby staršie ako 16 rokov.

Prihláste sa na: +421 911 144 446.

Kontraindikácie tréningu VISIONBODY:

  • Ochorenia srdca (Kardiovaskulárne ocorenia)
  • Kožné ochorenia (Lupienka, Silná neurodermia, otvorené poranenia kože)
  • Neurológia (Epilepsia, parkinsonova choroba, skleróza multiplex)
  • Krvácanie (Hemofília)

Náš team

Peťa Križanová
Peťa Križanová
Peťka je študentkou na vysokej škole a zároveň inštruktorkou Jumpingu vo Fit World. Absolvovala školenia kruhového tréningu a venovala sa aj rôznym skupinovým cvičeniam - Aerobic, Zumba, Jumping alebo Total Body Work. Na Jumpingu vám Peťa pomôže odbúrať stres, uvoľniť sa, vybiť prebytočnú energiu alebo načerpať novú - hodiny s ňou vám dodajú presne to, čo v daný moment vášmu telu chýba.

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 16. marec 2018

VacuShape

Zistiť viac
Tabata
Tréningy / 7. apríl 2017

Tabata

Vysoko-intenzívny tréning s vlastnou váhou zameraný na spaľovanie tukov a formovanie postavy.

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

Pilates

Pociťujete stres, trpíte bolesťami chrbtice alebo ste prekonali zranenie? Pridajte sa k nám, zlepšite svoj zdravotný stav a vyformujte si postavu vďaka pilatesu.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at