fbpx HIIT – Vision Body | FitWorld

HIIT – Vision Body

Vysoko-intenzívny svalový tréning celého tela jedine vo FitWorld. Objednajte sa na tréning už dnes a zažite maximálny efekt z cvičenia len za 20 minút.


Ak máte málo času, veľké ambície a chcete maximálne zefektívniť vaše tréningy, VisionBody je pre vás jednoznačná voľba. Len za krátkych 20 minút týždenne získate lepšiu postavu, zlepšíte si kondíciu, eliminujete bolesti chrbta a zbavíte sa celulitídy.
VisionBody je unikátny a intenzívny svalový tréning celého tela pri úplnej slobode pohybu. Elektrická stimulácia svalov je jednou z najefektívnejších tréningových foriem. EMS tréning (elektro-myo-stimulácia), teda elektrická stimulácia svalov, bol navrhnutý tímom skúsených športovcov, fitness trénerov, ortopédov a fyzioterapeutov. VisionBody ponúka komplexnú elektro-stimuláciu celého tela, čím odstraňuje svalovú disbalanciu, ktorá je najčastejšou príčinou bolestí chrbta. Zároveň má priamy vplyv na bazálny metabolizmus, čím zvyšuje energetické nároky vášho tela a podporuje výrazným spôsobom chudnutie.
Ako prebieha tréning?
Priamo u nás dostanete špeciálny oblek VisionBody, ktorý je navrhnutý tak, aby zadržiaval vodu, čím sa impulz z elektród dostane do tela. Vesta a nohavice obsahujú elektródy umiestnené na rôznych svalových skupinách, vďaka čomu sa impulzy dostávajú rovnomerne do celého tela. Vesta sa pripojí k EMS prístroju, na ktorom sa nastaví intenzita jednotlivých impulzov. Nasledujúcich 20 minút prebieha pod odborným vedením lektorky. Tréning môže byť zameraný na získavanie sily, naberanie kondície alebo na chudnutie – rozhodnutie je len na vás.
Celková regenerácia organizmu nastane približne po 3-4 dňoch, preto je pre dosiahnutie maximálneho efektu vhodné absolvovať VisionBody tréning 2x týždenne.

Čo všetko vám môže VisionBody priniesť?

Tréning prebieha individuálne alebo skupinovo – po celú dobu cvičenia tak máte nad sebou odborný dohľad a lektorka sa venuje iba vám, príp. vašej súkromnej skupine, v ktorej môžu byť 4 cvičiacie naraz. Tréningov VisionBody sa môžu u nás zúčastniť aj muži (avšak len na individuálnych tréningoch) – neváhajte preto priviesť svojho partnera či kolegu!
Hodiny sú vhodné taktiež pre všetky mamičky, ktoré chcú mať svoje dieťa po celý čas pri sebe – u nás to nie je problém.

Tréningy sú počas celého týždna vo vami stanovenom čase a po dohode s lektorkou.
Cena individálneho tréningu je 25 eur + 5 eur za požičanie oblečenia. Na tréning je potrebné objednať sa telefonicky. 
Cena skupinového tréningu je 20 eur na osobu a prihlasuje sa naň cez náš rezervačný systém na stránke.
Systémom môžu trénovať osoby staršie ako 16 rokov.
Prihláste sa na: +421 911 144 446.
Kontraindikácie tréningu VISIONBODY: