Náš fit svet

 

FitWorld je ženské tréningové centrum v Bratislave, v ktorom milujeme pohyb, dobrú náladu a poriadne dávky endorfínov.

Vo FitWorld veríme, že zdravý životný štýl spočíva v harmónii medzi fyzickou aktivitou, psychickou pohodou a zdravou životosprávou. Naše tréningy preto nie sú len obyčajným cvičením, ale spojením pohybu a pozitívnej energie, vďaka ktorej sa psychicky uvoľníte a zrelaxujete. 

Ponúkame vám priestor, kde môžete byť samy sebou, zatrénovať si a uvoľniť sa. Priestor, kde máte možnosť nadviazať nové priateľstvá, spraviť niečo pre svoje zdravie a pre seba samotnú. U nás nájdete širokú škálu tréningov, zameraných na formovanie postavy, chudnutie, zlepšenie kondície alebo uvoľnenia svalstva celého tela. 

“Tréningy vo FitWorld spájajú všetko, čo hľadáte - pohyb, energiu, duševnú pohodu.”

V dnešnom neuveriteľne rýchlom svete je na ženách obrovské množstvo zodpovednosti. Každá z nás chce byť dobrou partnerkou, mamou, vynikať v práci a zároveň si užiť trošku voľného času. V každodennom zhone nám však neostáva veľa času na aktívny oddych a pohyb, ktorý by nás zbavil stresu či stuhnutého krku a psychicky nás uvoľnil. 

Všetky naše tréningy sú preto zamerané na efektívne cvičenie - minimum času, maximálne výsledky. Či už chcete stihnúť rýchly a dynamický tréning ráno pred prácou, ktorý vám naštartuje metabolizmus, večernú relaxačnú Flow Jógu alebo 20-minútový VisionBody tréning kedykoľvek počas dňa - u nás nájdete všetko. 

 

Čo vám ponúkame vo FitWorld?

  • moderné priestory a skvelú atmosféru
  • skupinové kruhové tréningy aj individuálne súkromné hodiny
  • pozitívne naladené lektorky, ktoré vám pripravia tréningy na mieru a poradia s jedálničkom
  • súkromnú šatňu pre VisionBody tréningy
  • chill-out oddychovú zónu
  • zdravé potraviny, doplnky výživy a výbornú kávu

 

Náš FitWorld sa nachádza na Kupeckého 8 v Bratislave, v blízkosti obchodného strediska Centrál, kde môžete pohodlne zaparkovať. Sme otvorení 7 dní v týždni v čase od 06:00 - 21:00. 

Vo FitWorld môžete využiť aj kartičky MultiSport, a to na takmer všetky tréningy (s výnimkou Jógy, Ay Fly,VisionBody a Kangoo Jumps). 

U nás nemusíte napĺňať očakávania druhých - len vaše vlastné. Vo FitWorld môžete byť konečne samy sebou. 

Tešíme sa na vašu návštevu!

 

 

Náš team

Zoznámte sa s našimi lektorkami

Veronika Ivancová
Veronika Ivancová
Piloxing, Deepwork
Lexi Koradyová
Lexi Koradyová
TRX
Silvia Hadeková
Silvia Hadeková
Deepwork
Ivana Tankovičová
Ivana Tankovičová
Pilates
Janka Brucknerová
Janka Brucknerová
Tabata, Jumping
Alexandra Bočková
Alexandra Bočková
Tabata, HIIT - VisionBody, HIIT , Deepwork
Peťa Križanová
Peťa Križanová
Tabata, HIIT - VisionBody, Jumping, HIIT
Mária Vinogradova
Mária Vinogradova
Jumping, POP Pilates, Power Plate, Bungee FIT
Nikol
Nikol
Tabata, Jumping
Simča
Simča
Jumping, Power Plate
Zuzka
Zuzka
Jumping
Paulina
Paulina
Pilates

Spolupráca

Momentálne hľadáme do nášho tímu spoľahlivú a usmiatu brigádničku, ktorá zabezpečí plynulý chod recepcie. Ak máš záujem alebo poznáš niekoho, kto by sa na túto pozíciu hodil, neváhaj a ozvi sa nám!

Referencie

Do Fitworld chodím od začiatku roka a je to skvelé miesto s fantastickou profesionálnou trénerkou, ktorá nám na tréningoch dáva zabrať a je to na nás aj vidieť :). Vďaka HIITku sa cítim perfektne, je to pre mňa psychický relax a fyzická drina, čo mi absolútne vyhovuje. Akčné, dynamické, zaujímavé, pretože Saška vie byť vo vymýšľaní kombinácii veľmi kreatívna :). Musím uznať, že aj keď vstávam do práce ráno o 5.00, tu ma vedia nabiť energiou na celý týždeň. Som rada, že takéto babské fitko je a že som ho objavila!
Martina Jančeková
klientka
Fitworld je veľmi príjemné centrum, kde sa ženy cítia dobre a dobre si aj zamakajú :). Motivačné trénerky a zaujímavé pohybové aktivity sú určite bonusom v dnešnej širokej ponuke. Vrelo odporúčam Visionbody tréning!
Marianna Ďurianová
klientka

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at