Opaľovací telový nástrek

Opaľovací nástrek je dnes najpohodlnejším spôsobom zdravého získávania bronzu. Dokonalé opálenie doslova za pár minút priamo u nás vo fitku. Výsledkom je vždy dokonalá bronzová pokožka.

Jednoduchá aplikačná procedúra, ktorá nezaberie viac než 20 minút. A výsledkom bude vždy prirodzený, opálený odtieň pokožky.

Nástrekové opálenie je najlepšou a najrýchlejšou voľbou pre prirodzené opálenie budúcej nevesty, alebo príležitostné opálenie na spoločenské akcie (promócie, svadby, plesy).

Po našom profesionálnom nástreku je doba trvania výsledného opálenia 7 až 12 dní, v závislosti od životného štýlu. Opálenie sa neotiera a nefarbí šaty, ani pri naozaj divokej párty.

Výhody

  • Nástrekové opálenie je založené na prírodnej báze a neobsahuje žiadne látky ani farbivá, ktoré by mohli spôsobovať oranžové zafarbenie alebo alergickú reakciu.
  • Je možné ho využiť počas celého roka, ako i v dovolenkovom období. Ak chcete očariť bronzovým opálením už pri prvej návšteve pláže, alebo sa nechcete/nemôžete opaľovať, telový nástrek je správnou voľbou.

Starostlivosť

  • Odstraňovanie chĺpkov – holenie, depiláciu voskom a všetky druhy epilácie vykonajte min. 24 hodín pred aplikáciou nástreku.
  • Pred prvou aplikáciou prípravku odporúčame vykonať peeling. Dôkladne vyčistí pokožku, zbaví ju mastnoty a zároveň odstráni odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, ktoré by mohli nežiadúco pôsobiť pri aplikácii prípravku. Peeling pred aplikáciou tiež výrazne predĺži životnosť opálenia.
  • Najdôležitejším faktorom starostlivosti a udržania si opálenia so 100% výsledkom po celú dobu jeho trvania, je nedopustiť, aby sa pokožka a pleť nadmerne vysušovala. Tomu zabránite jedine pravidelnou hydratáciou kvalitnými hydratačnými produktami.

 

Cena: 35 EUR


Podobné články


29. október 2020
Procedúry

Telová Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.

Zistiť viac
20. júl 2020
Procedúry

LPG

LPG je telová procedúra, je jedinou dostupnou technikou na trhu, ktorou je možné uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, či liposukciou. Vysoká klinická efektivita tejto metódy spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, stimuláciou a normalizáciou cievneho zásobenia, zlepšením bunkového metabolizmu a aktiváciou lipolýzy.

Zistiť viac
24. október 2019
Procedúry

Maderoterapia tváre

Omlaďte svoju tvár, krk a dekolt pomocou masáže drevenými valčekmi.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at