Opaľovací telový nástrek

Opaľovací nástrek je dnes najpohodlnejším spôsobom zdravého získávania bronzu. Dokonalé opálenie doslova za pár minút priamo u nás vo fitku. Výsledkom je vždy dokonalá bronzová pokožka.

Jednoduchá aplikačná procedúra, ktorá nezaberie viac než 20 minút. A výsledkom bude vždy prirodzený, opálený odtieň pokožky.

Nástrekové opálenie je najlepšou a najrýchlejšou voľbou pre prirodzené opálenie budúcej nevesty, alebo príležitostné opálenie na spoločenské akcie (promócie, svadby, plesy).

Po našom profesionálnom nástreku je doba trvania výsledného opálenia 7 až 12 dní, v závislosti od životného štýlu. Opálenie sa neotiera a nefarbí šaty, ani pri naozaj divokej párty.

Výhody

  • Nástrekové opálenie je založené na prírodnej báze a neobsahuje žiadne látky ani farbivá, ktoré by mohli spôsobovať oranžové zafarbenie alebo alergickú reakciu.
  • Je možné ho využiť počas celého roka, ako i v dovolenkovom období. Ak chcete očariť bronzovým opálením už pri prvej návšteve pláže, alebo sa nechcete/nemôžete opaľovať, telový nástrek je správnou voľbou.

Starostlivosť

  • Odstraňovanie chĺpkov – holenie, depiláciu voskom a všetky druhy epilácie vykonajte min. 24 hodín pred aplikáciou nástreku.
  • Pred prvou aplikáciou prípravku odporúčame vykonať peeling. Dôkladne vyčistí pokožku, zbaví ju mastnoty a zároveň odstráni odumreté kožné bunky z povrchu pokožky, ktoré by mohli nežiadúco pôsobiť pri aplikácii prípravku. Peeling pred aplikáciou tiež výrazne predĺži životnosť opálenia.
  • Najdôležitejším faktorom starostlivosti a udržania si opálenia so 100% výsledkom po celú dobu jeho trvania, je nedopustiť, aby sa pokožka a pleť nadmerne vysušovala. Tomu zabránite jedine pravidelnou hydratáciou kvalitnými hydratačnými produktami.

 

Cena: 35 EUR


Podobné články


29. október 2020
Procedúry

Telová Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.

Zistiť viac
26. marec 2019
Procedúry

Body Fit Wrap

Nechajte sa mumifikovať! Špeciálne zábaly spravia s vaším telom zázraky!

Zistiť viac
24. október 2019
Procedúry

Madeoterapia tváre

Omlaďte svoju tvár, krk a dekolt pomocou masáže drevenými valčekmi.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at