Pilates

Pociťujete stres, trpíte bolesťami chrbtice alebo ste prekonali zranenie? Pridajte sa k nám, zlepšite svoj zdravotný stav a vyformujte si postavu vďaka pilatesu.

Naše lekcie Pilatesu sú zamerané na nácvik správnych pohybových stereotypov pri cvičení, nácvik dýchania a aktivizáciu hlbokých stabilizačných svalov. Vďaka cvičeniu získate správne vyváženie a držanie celého tela, pružnosť a koordináciu, zlepšíte si dýchanie. Pilates odstraňuje svalovú nerovnováhu, spevňuje kĺby a zlepšuje cirkuláciu krvi.

Cvičenie prospieva všetkým ženám bez ohľadu na vek a fyzickú zdatnosť, predovšetkým však:

  • ženám so sedavým zamestnaním
  • všetkým, ktoré chcú schudnúť, vyformovať si postavu a získať zdravé držanie tela
  • tehotným ženám a čerstvým mamičkám
  • ženám po zraneniach alebo operáciách ako pokračovanie rehabilitačnej liečby
  • pre športovkyne ako kompenzačné cvičenie

 

Príďte si k nám zacvičiť, uvoľniť svoje telo, zredukovať stres a zbaviť sa chronickej únavy a bolestí chrbtice. Pri cvičení využívame rôzne pomôcky, ako overball, gumené expandery či 0,5-1kg činky. S Pilatesom sa budete znovu cítiť oddýchnuto, zdravo a príťažlivo.

Náš team

Ivana Tankovičová
Ivana Tankovičová
Diplomovaná fyzioterapeutka Ivka vyštudovala FTVŠ - odbor Telesná výchova a šport so špecializáciou na regeneráciu. Pilatesu sa venuje od roku 2002, má niekoľko medzinárodných licencií a jej hodiny sú zamerané na lekcie pilates medical. Okrem pilatesu sa venuje aj poúrazovej rehabilitácii, či cvičeniu v tehotenstve a po pôrode.

Paulina
Paulina

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 18. máj 2017

Jumping

Dynamické aeróbne cvičenie pre formovanie postavy. Príďte si zaskákať za doprovodu rýchlej hudby a zbavte sa nadbytočného stresu vďaka kombinácii dynamických, balančných a silových prvkov.

Zistiť viac
Tréningy / 17. marec 2018

POP Pilates

Zistiť viac
Tréningy / 16. marec 2018

VacuShape

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at