Piloxing

Skupinové cvičenie, ktoré je spojením boxu, pilatesu a tanca. Budovanie výkonnosti a posilnenie celého svalstva v sprievode hudby je ideálnym prostriedkom na aktívny oddych po práci.

Piloxing predstavuje unikátne spojenie boxu, pilatesu a tanca. Pri boxe si klienti trénujú svoju silu a výbušnosť a spaľujú nadbytočný tuk, zatiaľ čo pilates má pozitívne účinky na tvarovanie pevného a pružného tela. Najdôležitejším princípom pilatesu je centrum tela - tréning sa tak zameriava na precvičenie práve tých svalov, ktorým sa v iných športoch venuje iba minimálna pozornosť, následkom čoho vznikajú napríklad bolesti chrbta alebo svalové disbalancie.

Tretia zložka Piloxingu, tanec, slúži na uvoľnenie svalstva a dodáva tomuto cvičeniu nežnosť a eleganciu. Ženy sa cítia sebavedomo a sexy práve pri tanečných blokoch piloxingu. Motivačná hudba nabíja tréning energiou a pozitívnou náladou.

Počas tohto intervalového tréningu si klientky precvičia všetky svalové partie, pričom počas jedného cvičenia je možné spáliť neuveriteľných 800 kalórií. Pre získanie lepších kardiovaskulárnych výhod a nádherne vytvarované paže sa pri cvičení využívajú špeciálne rukavice so závažím (každá má cca 230 g). 
 

Čo všetko dokáže Piloxing?

  • spaľuje tuk - za jednu hodinu je možné spáliť až 800 kalórií
  • posilňuje a formuje svaly (vrátane hlbokých svalov, na ktoré mnohé cvičenia zabúdajú)
  • prospieva kardiovaskulárnemu systému
  • buduje vytrvalosť, flexibilitu, mobilitu, obratnosť a pohotovosť
  • zlepšuje držanie tela
  • je prevenciou voči zraneniam
  • znižuje stres, ktorý je príčinou mnohých chorôb
  • posilňuje imunitný systém

Náš team

Veronika Ivancová
Veronika Ivancová
Veronika sa športu venuje od útleho detstva - ako päťročná začala so spoločenskými tancami (štandardné aj latinsko-americké), ktorým sa súťažne venovala 13 rokov. Trénovala Zumbu, Jumping, Pilates aj Jógu, Piloxing bol však u Veroniky láska na prvé vyskúšanie. Od roku 2016 je certifikovanou inštruktorkou a vo februári 2017 absolvovala školenie Piloxing Barre - unikátne spojenie boxu a pilatesu, doplnené o baletné prvky so zameraním na precvičovanie partií nôh a zadku. Jej cieľom je priniesť klientom počas hodín predovšetkým zábavu no zároveň precvičiť celé telo. S Veronikou sa rozhodne nudiť nebudete.

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 25. marec 2019

Bungee FIT

Zistiť viac
Tréningy / 22. marec 2019

Power Plate

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

Deepwork

Ak hľadáte fyzickú aj psychickú rovnováhu, chcete si zlepšiť držanie tela, flexibilitu a zvýšiť kondíciu, ste na správnom mieste.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at