fbpx POP Pilates | FitWorld

POP Pilates


POP Pilates, pôvodom z USA je vo svete fitness pomerne sviežou novinkou so stúpajúcou popularitou a obľubou, ktorého je zakladateľka # 1 inštruktor vo fitness na YouTube Cassey Ho, ktorá prišla s inovatívnym nápadom, ako si ešte viac obľúbiť klasiku a popri cvičení sa ešte aj hravo odreagovať. Práve vďaka nej si každý, kto si dnes vyskúša POP Pilates, dokáže vybudovať úplne nový pohľad na životný štýl v pozitívnom smere.
Formát cvičenia vychádza zo základov obľúbeného klasického Pilatesu. Odlišný je práve vďaka spôsobu, akým je precvičovaný – je to tzv. energický „tanec na podložke“. Hodina je vedená do rytmu hudby TOP súčasných hitov, ktoré si určite zamiluješ,  vo viacerých cvičebných blokoch a choreografiách,  súčasťou ktorých sú overené posilňujúce Pilatesove cvičenia. Je to jedno z najkomplexnejších cvičení súčasnosti, v ktorom výborne precvičíte celé telo, zlepšíte dýchanie, získate lepšiu flexibilitu a rytmicky sa pretancujete k dokonalejšej figúrke 🙂
POP Pilates je skutočným generátorom pozitívnej nálady, priateľských väzieb a nezáleží na tom, aký máš vek, kto si a odkiaľ pochádzaš. Takže, ak si si POP Pilates ešte nevyskúšal, už teraz si vítaný!