Tabata

Tabata

Vysoko-intenzívny tréning s vlastnou váhou zameraný na spaľovanie tukov a formovanie postavy.

Tabata

Tabata je intenzívny intervalový systém tréningu, pri ktorom sa striedajú 20-sekundové intervaly maximálnej pohybovej aktivity a 10-sekundové oddychové intervaly. Za hodinu tréningu tak dosiahnete maximálny efekt cvičenia. 

Tréningy Tabaty vo FitWorld sú rýchle, intenzívne a energické. Cvičíme predovšetkým s vlastnou váhou, prípadne s pomôckami ako jednoručky, kotúče a steppery. Intenzitu tréningu si určuje každý sám - je preto vhodný nielen pre vytrénované ženy, ktoré chcú svoje telo prekvapiť odlišným druhom tréningu, ale aj pre úplné začiatočníčky.

Tabata úžasným spôsobom formuje postavu a rysuje telo. Ak chcete ráno naštartovať svoj metabolizmus, začnite ho s Tabatou. Stačí vám hodinka cvičenia a budete sa cítiť nabudené do nového dňa.

 

Náš team

Janka Brucknerová
Janka Brucknerová
Janka je lektorkou skupinových cvičení Jumping s certifikátom Jumping Basis. Športovým aktivitám sa venuje od detstva, vyše 10 rokov hráva basketbal. Nie je preto prekvapením, že šport ju učí sebadisciplíne, napĺňa pozitívnou energiou a chuťou do života. Vďaka športu si tiež uvedomuje, ako sama hovorí, ktoré veci v živote sú naozaj dôležité - a pohyb je rozhodne jednou z nich.

Alexandra Bočková
Alexandra Bočková
Saška je majiteľkou a zakladateľkou FitWorldu a zároveň trénerkou individuálnych aj skupinových cvičení. Trénovaniu sa venuje 3 roky a svoju vášeň sa rozhodla pretaviť do vytvorenia tréningového centra FitWorld - unikátneho priestoru určeného výhradne ženám. Cvičenie, trénovanie a zdravá strava sú základom jej aktívneho životného štýlu a na svojich hodinách sa snaží klientom odovzdať všetko - od svojich skúseností, dobrej nálady až po neuveriteľnú energiu, ktorá z nej vychádza. Venovať sa vám bude rovnako intenzívne, ako keby trénovala samú seba. Okrem skupinových cvičení sa u nej môžete objednať aj na individuálne hodiny VisionBody.

Peťa Križanová
Peťa Križanová
Peťka je študentkou na vysokej škole a zároveň inštruktorkou Jumpingu vo Fit World. Absolvovala školenia kruhového tréningu a venovala sa aj rôznym skupinovým cvičeniam - Aerobic, Zumba, Jumping alebo Total Body Work. Na Jumpingu vám Peťa pomôže odbúrať stres, uvoľniť sa, vybiť prebytočnú energiu alebo načerpať novú - hodiny s ňou vám dodajú presne to, čo v daný moment vášmu telu chýba.

Nikol
Nikol

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 18. máj 2017

Pilates

Pociťujete stres, trpíte bolesťami chrbtice alebo ste prekonali zranenie? Pridajte sa k nám, zlepšite svoj zdravotný stav a vyformujte si postavu vďaka pilatesu.

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

Deepwork

Ak hľadáte fyzickú aj psychickú rovnováhu, chcete si zlepšiť držanie tela, flexibilitu a zvýšiť kondíciu, ste na správnom mieste.

Zistiť viac
Tréningy / 18. máj 2017

TRX

Zacvičte si s vlastnou váhou tela s maximálnymi výsledkami. Závesný systém TRX prináša nekonečné množstvo cvikov na budovanie sily, stability a flexibility pre všetkých bez rozdielu veku a výkonnosti.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at