Telová Rádiofrekvencia

Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.

Pozor akcia

Ku každej procedúre darček zadarmo. Vybrať si môžete Oxyterapiu na posilnenie Imunity alebo Vacu Shape na formovanie postavy.

Rádiofrekvencia tela

Rádiofrekvencia je bezbolestná, bezpečná a vysoko účinná metóda k spevneniu a schudnutiu postavy a pokožky.

Rádiofrekvencia je ideálna procedúra, ak potrebujete spevnit a zároveň vypnúť ochabnutú pokožku.

Jeden z nejvyhladávanejších efektov rádiofrekvencie je návrat pružnosti pokožke 

na rôznych častiach tela. Procedúra je úplne bezbolestná, príjemná a relaxačná zároveň, pretože cítite teplo na pokožke ošetrovanej časti tela.

Princíp rádiofrekvencie 

Zahrievame telovú oblasť, ktorú chcete vypnúť alebo zredukovať tuk, do hĺbky 2-6 mm podľa nastavenia. Rádiofrekvencia má veľkú výhodu v tom, že zahrievanie je väčšie priamo v pokožke než na povrchu. Vo vnútri pokožky potom dochádza k stimulácii kolagénových vlákien, bez toho, že by ste cítili velké teplo. Ďalším účinkom je zvýšená krvná mikrocirkulácia. Zároveň v tele dochádza k lymfatickému odvodu tukov a toxinov z miesta ošetrenia. Výsledok je dlhodobý.

Výsledný efekt

Rádiofrekvencia velmi rýchlo spevňuje a vypíná pokožku na rôznych častiach tela. Vždy sa zameriame na telovú partiu alebo partie s ktorými má klientka najvačšie problémy alebo ktorú si po konzultácii sama vyberie. 

Komu je rádiofrekvencia určená?

Po pôrode: Ženám po pôrode sa často stáva, že sa ich pokožka na bruchu už nevracia do pôvodného stavu. Rádiofrekvencia je v tomto prípade ideálnym riešením pomoci na vrátenie elasticity pokožky na bruchu. Zároveň odbúrava podkožný tuk na bruchu, ktorý sa pri tehotenstve vytvoril.

Celulitída: Dalším problémom nás žien s ktorým si poradí rádiofrekvencia je celulitída. Celulitídu si môžme predstavit ako hrudky tuku hned pod kožou. Pri rádiofrekvencii dochádza k rýchlejšej mikrocirkulácii v krvy a následnému vylúčeniu týchto tukových hrudiek z tela preč lymfatickým systémem. Tepelný účinok rádiofrekvencie túto pomarančovú kožu zarovná a tým ju odstráni.

Po rýchlom úbytku váhy: Ďalším prípadom je koža po rýchlom úbytlu váhy. Ak schudneme v priebehu veľmi krátkeho času, alebo schudneme veľa kíl, koža sa nestihne prispôsobiť zmene tela. Rádiofrekvenčným ošetrením pomôžeme koži sa lepšie stiahnuť, aby bola pevná a pružná. Najviac ochabnutými partiami sú v tomto prípade najmä brucho, nohy a ruky. 

Cenník:

-Oblasť zadok, nohy stehná dĺžka 35min a cena 35e

-Oblasť brucho dĺžka 35min a cena 35e

-celé telo(zadok, stehná, brucho, ruky) dĺžka 60min a cena je 60e 

Je možné sa vždy zamerať na telovú partou, ktorej sa klientka chce najviac povenovať.

 

Kontraindikácie:

  • srdcové ochorenia
  • kardiostimulátor
  • poruchy zrážanlivosti krvi
  • tehotenstvo a kojenie
  • poruchy činnosti pečene alebo obličiek
  • poruchy metabolizmu (cholesterol, triglyceridy)
  • poruchy cievneho systému (trombóza, zápal žíl)
  • ochorenia spojivových tkanív a nervovo-svalové ochorenia (epilepsia)
  • kovové protézy a piercing v ošetrovanej oblasti
  • akútne infekčné procesy, zápaly, poranenia a alergie

Cena rádiofrekvencie je 35€


Podobné články


26. marec 2019
Procedúry

Body Fit Wrap

Nechajte sa mumifikovať! Špeciálne zábaly spravia s vaším telom zázraky!

Zistiť viac
29. október 2020
Procedúry

Rádiofrekvencia Tváre

Rádiofrekvencia Tváre je neinvazívny lifting tváre s okamžitým efekt omladenia tváre už po prvom ošetrení.

Zistiť viac
20. júl 2020
Procedúry

LPG

LPG je telová procedúra, je jedinou dostupnou technikou na trhu, ktorou je možné uvoľniť tuk usadený pod najvrchnejšou vrstvou pokožky, ktorú nie je možné odstrániť ani diétou, cvičením, či liposukciou. Vysoká klinická efektivita tejto metódy spočíva v redukcii edému lymfodrenážnou technikou, stimuláciou a normalizáciou cievneho zásobenia, zlepšením bunkového metabolizmu a aktiváciou lipolýzy.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at