TRX

Zacvičte si s vlastnou váhou tela s maximálnymi výsledkami. Závesný systém TRX prináša nekonečné množstvo cvikov na budovanie sily, stability a flexibility pre všetkých bez rozdielu veku a výkonnosti.

Cvičenie s TRX je ideálnou voľbou pre tie z vás, ktoré chcú zmeniť svoj pohybový stereotyp. TRX systém prináša širokú škálu cvičení na budovanie sily, stability, flexibility a ulahodí aj náročnejším klientkám.

Podstatou TRX je využívanie nastaviteľného závesného systému - popruhov, ktoré slúžia ako opora pri cvičení s vlastnou váhou tela. Základom tréningu je posilnenie a spevnenie stredu tela, vďaka čomu sa zbavíte väčšiny problémov spôsobených sedavým zamestnaním, ako sú bolesti krížov, chrbta alebo krčnej chrbtice. 

Prečo práve TRX tréning?

  • Zlepšuje celkovú koordináciu a silu.
  • Elimináciou nárazov a dopadov šetrí kĺby.
  • Rovnomerne tvaruje všetky svalové skupiny.
  • Podporuje chudnutie a zrýchľuje metabolizmus.

 

TRX tréning vás nabije pozitívnou energiou, dodá vám sebavedomie a pomôže pri tvarovaní krásnych rúk, plochého bruška a vypracovaného zadku. Čo viac si môžete priať?

Náš team

Lexi Koradyová
Lexi Koradyová
Lexi je študentkou odboru Šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy na FTVŠ UK a zároveň certifikovanou trénerkou fitness a cvičenia so závesným systémom TRX. Trénuje od roku 2011 a určite ulahodí aj náročnejším a fyzicky zdatnejším klientom.

Harmonogram tréningu

Podobné tréningy

Tréningy / 18. máj 2017

HIIT tréning

Najitenzívnejší intervalový tréning vo FitWorld, zameraný na spevňovanie tela, formovanie postavy a zlepšovanie kondície.

Zistiť viac
Tréningy / 25. marec 2019

Bungee FIT

Zistiť viac
Tabata
Tréningy / 7. apríl 2017

Tabata

Vysoko-intenzívny tréning s vlastnou váhou zameraný na spaľovanie tukov a formovanie postavy.

Zistiť viac

Prihláste sa na odber noviniek


Vaše osobné údaje môžeme spracúvať len s Vašim dobrovoľným súhlasom na účely zasielania bezplatného newslettera spoločnosti, prostredníctvom ktorého Vás môžeme informovať o našich novinkách. Tento súhlas máte právo kedykoľvek odvolať kliknutím na odhlasovaciu linku priamo v zaslanom e-maili v newsletteri (disclaimer), alebo poslaním požiadavky na e-mail.
at